Doypack 1000g biały mat, 250 szt. + struna

59,00 €

-20%

73,75 €

0,24 € per szt.

ODPB1000BW

New product

Rabaty ilościowe:

  • 1000 - 3000 szt. opakowań - 7% rabatu
  • 3250 - 5000 szt. opakowań - 12% rabatu
  • ponad 5250 szt. opakowań - 15% rabatu

More details

2 Items

Warning: Last items in stock!

Dodaj do listy życzeń

Biały doypack ze struną – opakowanie doskonałe

Biały doypack ze struną to znakomite opakowanie do zabezpieczania kawy. Ogromną wytrzymałość nawet przy częstym otwieraniu torebki zapewnia wykonanie z najlepszej jakości materiałów. Matowe wykończenie podkreśla wyjątkowo elegancki design opakowania.

W jaki sposób wykonany jest doypack ze struną i wentylem?

Doypack to rodzaj opakowania, który odznacza się swoją niepowtarzalną budową. Obszerna komora, do której wsypywany jest produkt, to jedna z najistotniejszych jego części. Torebka wyposażona jest również w strunę, czyli specjalne zamknięcie pozwalające na jej wielokrotne zamykanie i otwieranie.Warto podkreślić, że doypack cechuje się rewelacyjną zgrzewalnością.

Wykonanie najwyższej jakości

Wszystkie oferowane w TTpack produkty pochodzą tylko od sprawdzonych i najlepszych producentów opakowań doypack. Dzięki temu wybieramy wyłącznie opakowania z najlepszych materiałów, które równocześnie są bardzo odporne i można je używać wiele razy. Wysoka wytrzymałość mechaniczna powoduje, że nasza torebka do kawy nie rozerwie się, ani nie utraci swoich właściwości.

Zamykaj i otwieraj opakowanie, kiedy musisz

Także struna, która pozwala na wielokrotne zamknięcie opakowania, zrobiona jest z bardzo wytrzymałego materiału. Oznacza to, że możesz otwierać torebkę tak często, jak to konieczne, i niczym się nie przejmować. Przechowywana wewnątrz kawa będzie perfekcyjnie zabezpieczona przez cały czas.

Niezwykle estetyczny wygląd

Wyjątkowy design każdego opakowania to kolejna kwestia, na którą należy zwrócić uwagę. Biały doypack ze struną jest niezwykle elegancki, ponieważ wykonany jest z nieprzeźroczystego matowego materiału. To właśnie przez to opakowanie rewelacyjnie się prezentuje, a do tego jest wytrzymałe i bardzo funkcjonalne.

Twoja kawa doskonale zabezpieczona przy każdym zamknięciu

Biały doypack ze struną jest stworzony właśnie dla Ciebie, jeżeli szukasz opakowania, które doskonale zabezpieczy przechowywane wewnątrz produkty. Łączy ono w sobie możliwość wielokrotnego otwierania opakowania z pewnością, że przechowywana kawa pozostaje świeża i nie ulegnie zwietrzeniu.

Weight 1000g
Ventil no
Zip Yes
Color White matt
Dimensions 210x380x110 mm (szer. wys. gł.)
Material MatteOPP20/Al7/PE80

Customers who bought this product also bought:

Compare