Flat Bottom 1000g biały mat, 250 szt. + struna + wentyl

92,18 €

0,37 € per szt.

OFLBW1CH

New product

Rabaty ilościowe:

  • 1000 - 3000 szt. opakowań - 7% rabatu
  • 3250 - 5000 szt. opakowań - 12% rabatu
  • ponad 5250 szt. opakowań - 15% rabatu

More details

This product is no longer in stock

Dodaj do listy życzeń

Biały flat bottom ze struną i wentylem – opakowanie na kawę

Biały flat bottom ze struną i wentylem to opakowanie, które coraz częściej wybierane jest do zabezpieczania kawy. Wyjątkowy projekt, który pozwala na wygodne korzystanie z torebki, bez wątpienia przyczynił się do popularności przedmiotu. Estetyczne wykonanie z najlepszej jakości materiałów to także coś, na co warto zwrócić uwagę.

Wyjątkowy wygląd opakowań flat bottom ze struną i wentylem

Opcja postawienia w pionie to coś, co wyróżnia opakowania flat bottom wśród pozostałych torebek na kawę. Wszystko dzięki rozkładanej komorze na przechowywany produkt – po zapakowaniu kawy spód torebki rozkłada się i przyjmuje postać prostokąta, który zabezpiecza całe opakowanie. Struna zapewnia wygodne korzystanie z artykułu i jest ona obecna we wszystkich modelach, które dostępne są w naszej ofercie. Dodatkowym udogodnieniem jest także wbudowany wentyl, który zapewnia dłuższe utrzymanie świeżości przechowywanej kawy. Opakowania cechują się ponadto bardzo dobrą zgrzewalnością.

Najwyższa jakość opakowań

Wszystkie produkty dostępne w ofercie TTpack pochodzą tylko od najlepszych producentów opakowań do kawy. To dzięki temu importowane przez nas torebki są zawsze znakomitej jakości. Materiał, z jakiego są wykonane nasze torebki do kawy, posiada wysoką wytrzymałość mechaniczną, co sprawia, że opakowanie można używać wielokrotnie. W naszej ofercie znajdują się opakowania o różnej pojemności, więc bez najmniejszego problemu możesz dopasować wielkość torebki do swoich potrzeb.

Wielokrotne zamykanie to absolutna podstawa

Dostępne w naszej ofercie opakowania zostały zaprojektowane z myślą o ponownym zamykaniu i to niezależnie od ich wielkości. Umożliwia je struna, która zrobiona jest z wytrzymałego na zużycie materiału. W ten sposób torebka może być zamykana wiele razy, a znajdujący się w jej wnętrzu produkt będzie prawidłowo zabezpieczony.

Wygląd, który cieszy oko

Biały flat bottom ze struną i wentylem odróżnia się nie tylko swoją unikalną praktycznością. Należy podkreślić, że torebka jest przy tym wyjątkowo estetycznie wykonana. Opakowanie będzie stanowiło rewelacyjną ozdobę, a stabilne i rozkładane dno sprawia, że można je umieścić właściwie wszędzie. Matowe wykończenie podkreśla elegancki design, który doceni nawet najbardziej wymagająca osoba, a nieprzeźroczysty materiał nie zdradzi, co znajduje się wewnątrz torebki.

Świeżość zapakowanej kawy zatrzymana na długo

Każda kawa, a także wiele innych produktów, powinna być odpowiednio zabezpieczona, aby nie utraciła swojego wyjątkowego smaku oraz aromatu. Kawa prędko zwietrzeje i może przestać Ci odpowiadać, jeśli do opakowania dostanie się zbyt duża ilość powietrza. Na szczęście szybkie pozbycie się niechcianego powietrza umożliwi Ci wbudowany w torebkę wentyl. Cały gaz przedostanie się na zewnątrz, jeżeli tylko delikatnie przyciśniesz opakowanie. Jednokierunkowy przepływ powietrza to coś, co wentyl zawdzięcza swojemu wyjątkowemu zaprojektowaniu. Oznacza to, że kawa w Biały flat bottom ze struną i wentylem jest doskonale zabezpieczona przez cały czas!

Weight 1000g
Ventil Yes
Zip Yes
Color White matt
Dimensions 145x340x90 mm (szer. wys. gł.)
Material Matt PET12/AL7/PE114

Customers who bought this product also bought:

Compare