Doypack 500g kraft, 250 szt. + struna + wentyl

83,99 €

0,34 € per szt.

ODPK500T

New product

Rabaty ilościowe:

  • 1000 - 3000 szt. opakowań - 7% rabatu
  • 3250 - 5000 szt. opakowań - 12% rabatu
  • ponad 5250 szt. opakowań - 15% rabatu

More details

5 Items

Dodaj do listy życzeń

Kraft doypack ze struną i wentylem – opakowanie idealne

Kraft doypack ze struną i wentylem to jedno z najlepszych opakowań dostępnych na rynku, które umożliwia przechowywanie kawy. Ogromną wytrzymałość nawet przy wielokrotnym otwieraniu torebki zapewnia wykonanie z najlepszej jakości materiałów. Jednocześnie opakowanie jest niezwykle eleganckie, a matowe wykończenie jedynie to podkreśla.

W jaki sposób zrobiony jest doypack ze struną i wentylem?

Doypack to rodzaj opakowania, który odznacza się swoją niepowtarzalną budową. Obszerna komora, do której wsypywany jest produkt, to jedna z najistotniejszych jego części. Dodatkowym udogodnieniem jest również struna, która umożliwia wielokrotne otwieranie i zamykanie torebki. Ważną część opakowania stanowi wentyl, który pozwala odprowadzić powietrze znajdujące się wewnątrz komory, co dodatkowo ochrania przechowywany produkt. Należy podkreślić, że doypack cechuje się rewelacyjną zgrzewalnością.

Wyjątkowa jakość wykonania

W TTpack troszczymy się, aby oferowane przez nas produkty pochodziły tylko od sprawdzonych oraz najlepszych producentów opakowań doypack. Dzięki temu importujemy jedynie artykuły zrobione z najlepszych materiałów, które znakomicie znoszą wielokrotne używanie. Znakomita wytrzymałość mechaniczna powoduje, że nasza torebka do kawy nie porwie się, ani nie straci swoich właściwości.

Zamykaj i otwieraj torebkę, kiedy musisz

Z bardzo wytrzymałego materiału wykonana jest również struna, która pozwala na wielokrotne zamknięcie opakowania. Znaczy to, że możesz otwierać torebkę tak często, jak to konieczne, i niczym się nie przejmować. Przechowywana w środku kawa będzie perfekcyjnie zabezpieczona przez cały czas.

Design, który zwraca uwagę

Opisując to wyjątkowe opakowanie należy zwrócić uwagę także na jego wygląd. Kraft doypack ze struną i wentylem jest bardzo elegancki, ponieważ zrobiony jest z nieprzeźroczystego matowego materiału. Opakowanie jest więc nie tylko wytrzymałe i bardzo funkcjonale, ale także rewelacyjnie się prezentuje.

Twoja kawa doskonale zabezpieczona przy każdym otwarciu

Jeśli szukasz opakowania, które doskonale zabezpieczy przechowywane wewnątrz produkty, to Kraft doypack ze struną i wentylem jest stworzony dla Ciebie. Łączy ono w sobie możliwość ponownego otwierania opakowania z pewnością, że przechowywana kawa pozostaje świeża i nie ulegnie zwietrzeniu. Zbędne powietrze, które trafia do opakowania, zostanie błyskawicznie i skutecznie usunięte przez wbudowany wentyl

Jak działa wentyl?

Wentyl został zaprojektowany w taki sposób, aby łączyć się bezpośrednio z komorą, w której przechowywana jest kawa. W ten sposób może odprowadzić całe nagromadzone powietrze, które znajduje się wewnątrz torebki. Musisz jedynie nacisnąć opakowanie, a nawet lekki ucisk sprawia, że ciśnienie otwiera wentyl, przez który ulatnia się nagromadzony gaz. Długotrwała świeżość kawy wynika także z faktu, iż przepływ działa tylko w jedną stronę. Kraft doypack ze struną i wentylem to rewelacyjne opakowanie, które znajdziesz w naszej ofercie w wielu rozmiarach.

Weight 500g
Ventil Yes
Zip Yes
Color kraft
Dimensions 200x300x100 mm (szer. wys. gł.)
Material 40Kraft+9Alu+80PE

Customers who bought this product also bought:

Compare