Doypack 1000g biały mat, 250 szt. + struna + wentyl

74,97 €

-20%

93,72 €

0,30 € za szt.

ODPB1000

Nowy produkt

Rabaty ilościowe nie dotyczą produktów przecenionych.

Więcej szczegółów

13 Przedmioty

Dodaj do listy życzeń

Biały doypack ze struną i wentylem – opakowanie doskonałe

Biały doypack ze struną i wentylem to znakomite opakowanie do zabezpieczania kawy. Ogromną wytrzymałość nawet przy częstym otwieraniu torebki zapewnia wykonanie z najlepszej jakości materiałów. Matowe wykończenie podkreśla wyjątkowo elegancki design opakowania.

W jaki sposób wykonany jest doypack ze struną i wentylem?

Doypack to rodzaj opakowania, który odznacza się swoją niepowtarzalną budową. Obszerna komora, do której wsypywany jest produkt, to jedna z najistotniejszych jego części. Torebka wyposażona jest również w strunę, czyli specjalne zamknięcie pozwalające na jej wielokrotne zamykanie i otwieranie. Dodatkowym zabezpieczeniem przechowywanego produktu jest wentyl, który pozwala odprowadzić powietrze znajdujące się wewnątrz komory. Warto podkreślić, że doypack cechuje się rewelacyjną zgrzewalnością.

Wykonanie najwyższej jakości

Wszystkie oferowane w TTpack produkty pochodzą tylko od sprawdzonych i najlepszych producentów opakowań doypack. Dzięki temu wybieramy wyłącznie opakowania z najlepszych materiałów, które równocześnie są bardzo odporne i można je używać wiele razy. Wysoka wytrzymałość mechaniczna powoduje, że nasza torebka do kawy nie rozerwie się, ani nie utraci swoich właściwości.

Zamykaj i otwieraj opakowanie, kiedy musisz

Także struna, która pozwala na wielokrotne zamknięcie opakowania, zrobiona jest z bardzo wytrzymałego materiału. Oznacza to, że możesz otwierać torebkę tak często, jak to konieczne, i niczym się nie przejmować. Przechowywana wewnątrz kawa będzie perfekcyjnie zabezpieczona przez cały czas.

Niezwykle estetyczny wygląd

Wyjątkowy design każdego opakowania to kolejna kwestia, na którą należy zwrócić uwagę. Biały doypack ze struną i wentylem jest niezwykle elegancki, ponieważ wykonany jest z nieprzeźroczystego matowego materiału. To właśnie przez to opakowanie rewelacyjnie się prezentuje, a do tego jest wytrzymałe i bardzo funkcjonalne.

Twoja kawa doskonale zabezpieczona przy każdym zamknięciu

Biały doypack ze struną i wentylem jest stworzony właśnie dla Ciebie, jeżeli szukasz opakowania, które doskonale zabezpieczy przechowywane wewnątrz produkty. Łączy ono w sobie możliwość wielokrotnego otwierania opakowania z pewnością, że przechowywana kawa pozostaje świeża i nie ulegnie zwietrzeniu. To wbudowany wentyl pozwala na usunięcie zbędnego powietrza, które trafia do wnętrza opakowania podczas korzystania z niego.

W jaki sposób działa wentyl?

Wentyl mieści się na boku opakowania i jest wprost połączony z komorą, w której przechowywana jest kawa. Umożliwia on odprowadzenie powietrza znajdującego się wewnątrz torebki. Wystarczy delikatnie nacisnąć opakowanie, a wytworzone ciśnienie otwiera wentyl i pozwala się powietrzu wydostać na zewnątrz. Długotrwała świeżość kawy wynika również z faktu, iż przepływ działa tylko w jedną stronę. Biały doypack ze struną i wentylem to rewelacyjne opakowanie, które znajdziesz w naszej ofercie w wielu rozmiarach.

Gramatura 1000g
Wentyl Tak
Struna Tak
Kolor Biały mat
Wymiary 230x340x120 mm (szer. wys. gł.)
Materiał MatteOPP20/Al7/PE80

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Porównaj