Doypack 500g biały mat, 250 szt. + struna + wentyl

65,14 €

-20%

81,43 €

0,26 € za szt.

ODPB500

Nowy produkt

Rabaty ilościowe nie dotyczą produktów przecenionych.

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

Dodaj do listy życzeń

Biały doypack ze struną i wentylem – opakowanie doskonałe

Biały doypack ze struną i wentylem to jedno z najlepszych opakowań dostępnych na rynku, które pozwala na przechowywanie kawy. Wykonane jest ono z najlepszej jakości materiałów, co gwarantuje dużą wytrzymałość nawet przy wielokrotnym otwieraniu torebki. Dodatkowo opakowanie jest bardzo eleganckie, a matowe wykończenie jedynie to podkreśla.

W jaki sposób zrobiony jest doypack ze struną i wentylem?

Doypack to opakowanie o wyjątkowo unikalnej budowie. Obszerna komora, do której wsypywany jest produkt, to jedna z najistotniejszych jego części. Szczególnym udogodnieniem jest również struna, która pozwala na wielokrotne otwieranie i zamykanie torebki. Ważną część opakowania stanowi wentyl, który pozwala odprowadzić powietrze znajdujące się wewnątrz komory, co dodatkowo zabezpiecza przechowywany produkt. Warto podkreślić, że doypack wyróżnia się znakomitą zgrzewalnością.

Sprawdzona jakość produkcji

W TTpack dbamy, aby oferowane przez nas produkty pochodziły jedynie od sprawdzonych i najlepszych producentów opakowań doypack. Dzięki temu wybieramy jedynie opakowania z najlepszych materiałów, które równocześnie są bardzo wytrzymałe i można je używać wielokrotnie. Nasza torebka do kawy nie porwie się, ani nie utraci swoich właściwości, gdyż wykazuje się znakomitą wytrzymałością mechaniczną.

Zamykaj i otwieraj opakowanie, kiedy chcesz

Również struna, która pozwala na ponowne zamknięcie opakowania, wykonana jest z bardzo wytrzymałego materiału. Znaczy to, że możesz otwierać torebkę tak często, jak to konieczne, i niczym się nie przejmować. Kawa, która znajduje się wewnątrz opakowania, będzie cały czas perfekcyjnie zabezpieczona.

Wyjątkowo estetyczny design

Wyjątkowy wygląd każdego opakowania to następna kwestia, na jaką należy zwrócić uwagę. Biały doypack ze struną i wentylem zrobiony jest z nieprzeźroczystego matowego materiału, który jest bardzo elegancki. Opakowanie jest więc nie tylko wytrzymałe i bardzo funkcjonale, ale także znakomicie się prezentuje.

Twoja kawa doskonale zabezpieczona po każdym otwarciu

Biały doypack ze struną i wentylem jest zaprojektowany z myślą o Tobie, jeżeli szukasz opakowania, które doskonale zabezpieczy przechowywane wewnątrz produkty. To nie tylko praktyczne opakowanie, które można otwierać tak często, jak wymaga tego zapotrzebowanie, ale i pewność, że przechowywana kawa zostanie świeża i nie ulegnie zwietrzeniu. Niepotrzebne powietrze, które trafia do wnętrza, zostanie błyskawicznie i skutecznie usunięte przez wbudowany wentyl

Wentyl – w jaki sposób działa?

Wentyl został zaprojektowany w taki sposób, aby łączyć się wprost z komorą, w której przechowywana jest kawa. Pozwala on na odprowadzenie powietrza nagromadzonego wewnątrz torebki. Wystarczy lekko nacisnąć opakowanie, a wytworzone ciśnienie otwiera wentyl i pozwala się powietrzu wydostać na zewnątrz. Długotrwała świeżość kawy wynika również z faktu, iż przepływ działa jednokierunkowo. Biały doypack ze struną i wentylem to znakomite opakowanie, które dostępne jest naszej ofercie w wielu rozmiarach.

Gramatura 500g
Wentyl Tak
Struna Tak
Kolor Biały mat
Wymiary 190x265x100 mm (szer. wys. gł.)
Materiał MatteOPP20/Al7/PE80

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Porównaj