Doypack 1000g czarny mat, 250 szt. + struna + wentyl

74,97 €

-20%

93,72 €

0,30 € za szt.

ODPCZ1000

Nowy produkt

Rabaty ilościowe nie dotyczą produktów przecenionych.

Więcej szczegółów

29 Przedmioty

Dodaj do listy życzeń

Czarny doypack ze struną i wentylem – opakowanie doskonałe

Czarny doypack ze struną i wentylem to najlepsze opakowanie do zabezpieczania kawy. Dużą wytrzymałość nawet przy wielokrotnym otwieraniu torebki gwarantuje wykonanie z najlepszej jakości materiałów. Jednocześnie opakowanie jest niezwykle eleganckie, a matowe wykończenie tylko to uwydatnia.

Jak wykonany jest doypack ze struną i wentylem?

Doypack to opakowanie o wyjątkowo unikalnej budowie. Obszerna komora, do której wsypywany jest produkt, to jedna z najistotniejszych jego części. Torebka wyposażona jest także w strunę, czyli specjalne zamknięcie umożliwiające jej wielokrotne zamykanie i otwieranie. Ważną część opakowania stanowi wentyl, który pozwala usunąć powietrze znajdujące się wewnątrz komory, co dodatkowo ochrania przechowywany produkt. Na uwagę zasługuje również fakt, iż doypack cechuje się rewelacyjną zgrzewalnością.

Wyjątkowa jakość wykonania

Wszystkie oferowane w TTpack artykuły pochodzą tylko od sprawdzonych i najlepszych producentów opakowań doypack. Dzięki temu wybieramy wyłącznie opakowania z najlepszych materiałów, które równocześnie są bardzo odporne i można je używać wiele razy. Znakomita wytrzymałość mechaniczna powoduje, że nasza torebka do kawy nie porwie się, ani nie utraci swoich właściwości.

Zamykaj i otwieraj tak często, jak tego potrzebujesz

Z niezwykle odpornego materiału wykonana jest także struna, która umożliwia wielokrotne zamknięcie opakowania. Możesz więc bez problemu otwierać torebkę tyle razy, ile jest to konieczne. Kawa, która jest wewnątrz opakowania, będzie cały czas znakomicie zabezpieczona.

Wygląd, który zwraca uwagę

Opisując to unikalne opakowanie należy zwrócić uwagę także na jego wygląd. Czarny doypack ze struną i wentylem jest bardzo elegancki, gdyż zrobiony jest z nieprzeźroczystego matowego materiału. Opakowanie jest więc nie tylko wytrzymałe i bardzo funkcjonale, ale także znakomicie się prezentuje.

Perfekcyjne zabezpieczenie Twojej kawy po każdym zamknięciu

Czarny doypack ze struną i wentylem jest zaprojektowany z myślą o Tobie, jeśli szukasz opakowania, które znakomicie zabezpieczy przechowywane wewnątrz produkty. To nie tylko funkcjonalne opakowanie, które można otwierać tak często, jak wymaga tego sytuacja, ale i gwarancja, że przechowywana kawa zostanie świeża i nie ulegnie zwietrzeniu. Zbędne powietrze, które trafia do opakowania, zostanie szybko i skutecznie usunięte przez wbudowany wentyl

Wentyl – jak działa?

Wentyl został zaprojektowany w taki sposób, aby łączyć się wprost z komorą, w której przechowywana jest kawa. W ten sposób może odprowadzić całe nagromadzone powietrze, które znajduje się wewnątrz torebki. Wystarczy lekko nacisnąć opakowanie, a wytworzone ciśnienie otwiera wentyl i pozwala się powietrzu przedostać na zewnątrz. Długotrwała świeżość kawy wynika także z faktu, iż przepływ działa jednokierunkowo. Czarny doypack ze struną i wentylem to rewelacyjne opakowanie, które dostępne jest naszej ofercie w wielu rozmiarach.

Gramatura 1000g
Wentyl Tak
Struna Tak
Kolor Czarny mat
Wymiary 230x340x120 mm (szer. wys. gł.)
Materiał MatteOPP20/Al7/PE80

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Porównaj