Flat Bottom 1000g czarny mat, 250 szt. + struna + wentyl

73,75 €

-20%

92,18 €

0,29 € za szt.

OFLBB1CH

Nowy produkt

Rabaty ilościowe nie dotyczą produktów przecenionych.

Więcej szczegółów

9 Przedmioty

Dodaj do listy życzeń

Czarny flat bottom ze struną i wentylem – zabezpiecz swoją kawę

Czarny flat bottom ze struną i wentylem to coraz częściej wybierane opakowanie do zabezpieczania kawy. Unikalny projekt, który umożliwia wygodne użytkowanie torebki, bez wątpienia przyczynił się do popularności przedmiotu. Estetyczne wykonanie z najwyższej jakości materiałów to również coś, na co trzeba zwrócić uwagę.

Opakowania flat bottom ze struną i wentylem o niepowtarzalnym wyglądzie

Opcja postawienia w pionie to coś, co odróżnia opakowania flat bottom wśród pozostałych torebek na kawę. Po przesypaniu kawy spód torebki rozkłada się i przyjmuje wygląd prostokąta, który stabilizuje całe opakowanie, a wszystko za sprawą rozkładanej komory na składowany produkt. Struna zapewnia wygodne korzystanie z artykułu i znajduje się ona we wszystkich wariantach, jakie dostępne są w naszej ofercie. Wbudowany wentyl, który gwarantuje dłuższe utrzymanie świeżości przechowywanej kawy, stanowi kolejne udogodnienie. Opakowania cechują się ponadto bardzo dobrą zgrzewalnością.

Opakowanie najwyżej jakości

TTpack sprowadza wszystkie swoje artykuły jedynie od najlepszych producentów opakowań do kawy. Przekłada się to na znakomitą jakość importowanych przez nas produktów. Opakowanie może być używane wielokrotnie, gdyż materiał, z którego zrobione są nasze torebki do kawy, ma wysoką wytrzymałość mechaniczną. Bez jakiegokolwiek problemu możesz też dostosować wielkość torebki do swoich potrzeb, bo w naszej ofercie znajdują się opakowania o różnej pojemności.

Ponowne zamykanie to absolutna podstawa

Niezależnie od rozmiaru każde z dostępnych w naszej ofercie opakowań zostało stworzone z myślą o ponownym otwieraniu. Jest ono możliwe dzięki strunie, która została stworzona z wytrzymałego na zużycie materiału. W ten sposób torebka może być zamykana wielokrotnie, a umieszczony w jej wnętrzu produkt będzie odpowiednio zabezpieczony.

Wygląd, który docenisz

Czarny flat bottom ze struną i wentylem wyróżnia się nie tylko swoją rewelacyjną praktycznością. Należy podkreślić, że torebka jest przy tym wyjątkowo estetycznie wykonana. Dzięki stabilnemu oraz rozkładanemu dnu opakowania, możesz je postawić dosłownie wszędzie i nadal będzie ono stanowiło wspaniałą ozdobę. Matowe wykończenie uwypukla elegancki design, jaki doceni nawet najbardziej wymagająca osoba, natomiast nieprzeźroczysty materiał nie zdradzi, co znajduje się wewnątrz torebki.

Świeżość przechowywanej kawy zabezpieczona na długo

Odpowiednie zabezpieczenie kawy, a także wielu innych produktów, gwarantuje, iż nie straci ona swojego wyjątkowego smaku i aromatu. Zbyt duża ilość powietrza spowoduje, że kawa szybko zwietrzeje i nie będzie smakować jak dawniej. Na szczęście szybkie pozbycie się zbędnego powietrza umożliwi Ci wbudowany w torebkę wentyl. Wystarczy, że lekko przyciśniesz opakowanie, a cały gaz przedostanie się na zewnątrz. Jednocześnie wentyl zaprojektowany jest w taki sposób, aby przepływ powietrza był tylko jednostronny. W Czarny flat bottom ze struną i wentylem kawa jest więc perfekcyjnie zabezpieczona przez cały!

Gramatura 1000g
Wentyl Tak
Struna Tak
Kolor Czarny mat
Wymiary 145x340x90 mm (szer. wys. gł.)
Materiał Matt PET12/AL7/PE114

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Porównaj